Ναός Αγίου Πέτρου και Παύλου
(6, Ryazanski pereulok, metro station «KrasnieVorota», «Komsomolskaya»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 14 Οκτωβρίου 2017 |
Σάββατο |
12.00-15.00 |
Ελισάβετ Ονούφριεβα |
Αίθουσα №2 |
1ο έτος (τμήμα Φεβρουαρίου 2017) Έναρξη μαθημάτων – 23 Σεπτεμβρίου 2017 |
Σάββατο |
15.00-18.00 |
Άλλα Σουτίρινα |
|
2ο έτος τμήμα Φεβρουαρίου (από τις 5 Μαρτίου 2016) Έναρξη μαθημάτων – 23 Σεπτεμβρίου 2017 |
Σάββατο |
12.00-15.00 |
Άλλα Σουτίρινα |
Διεθνές Ίδρυμα Σλαβικής Γραφής και Πολιτισμού
(9/13, Chernigovsky pereulok, stroenie 2, metro station «Novokuznetskaya», «Tretyakovskaya»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 17 Σεπτεμβρίου 2017 |
Κυριακή |
11.00-14.00 |
Δημήτριος Γκρίσιν |
Αίθουσα στρογγυλής τράπεζας, 3ος όροφος |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 17 Σεπτεμβρίου 2017 |
Κυριακή |
14.00-17.00 |
Δημήτριος Γκρίσιν |
Αίθουσα στρογγυλής τράπεζας, 3ος όροφος |
Ναός Θεοτόκου
(15, Dokukina str., metro station «Botanicheskyi sad»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 16 Σεπτεμβρίου 2017 |
Σάββατο |
10.00-13.00 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
Κυριακάτικο Σχολείο |
Ρωσικό Κρατικό Πανεπιστήμιο Κοινωνικών Σπουδών
(4 Vilgelma Picka str., bld.1, metro station «Botanicheskyi sad»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 09 Σεπτεμβρίου 2017 |
Σάββατο |
13.30-16.30 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
422 |
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας Νο 174 «Δάντε Αλιγκέρι»
(8, Stroitelei str., korpus 2, metro station «Universitet»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος (τμήμα Φεβρουαρίου 2017) Έναρξη μαθημάτων – 16 Σεπτεμβρίου 2017 |
Σάββατο |
12.30-15.30 |
Αλεξάνδρα Ντούντνικοβα |
Αίθουσα υπολογιστών |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 23 Σεπτεμβρίου 2017 |
Σάββατο |
11.00-14.00 |
Αλεξέι Γκρίσιν |
Ροζ αίθουσα |
Γυμνάσιο «Ελλάδα»
(6, Koshkina, metro station «Kashirskaya»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 23 Σεπτεμβρίου 2017 |
Σάββατο |
10.00-13.00 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
104 |
1ο έτος (τμήμα Μαρτίου 2017) Έναρξη μαθημάτων – 23 Σεπτεμβρίου 2017 |
Σάββατο |
13.00-16.00 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
104 |
Ναός Ζωοδόχου Πηγής στο Σβίμπλοβο,
Ορθόδοξο Σχολείο
(15 Lazorevii proezd, bld. 3, metro station «Botanicheskyi sad»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 16 Οκτωβρίου 2017 Γίνονται δεκτές αιτήσεις εγγραφής. |
Δευτέρα, Τετάρτη |
19.30-21.00 |
Ελισάβετ Ονούφριεβα |
Αίθουσα συνεδρίων, 1ος όροφος |
Ινστιτούτο Διεθνών Μεταφορικών Επικοινωνιών
(26A , Novosuschevskaya str., metro station «Maryina Roscha/Savelovskaya»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 25 Οκτωβρίου 2017 Γίνονται δεκτές αιτήσεις εγγραφής. |
Δευτέρα, Τετάρτη |
18.00-19.30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
308a |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 09 Οκτωβρίου 2017 |
Δευτέρα, Τετάρτη |
19.30-21.00 |
Αλεξέι Σοκολιούκ |
308a |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 10 Οκτωβρίου 2017 |
Τρίτη, Πέμπτη |
18.00-19.30 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
308a |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 10 Οκτωβρίου 2017 |
Τρίτη, Πέμπτη |
19.30-21.00 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
308a |
3ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 06 Οκτωβρίου 2017 |
Παρασκευή |
18.00-21.00 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
308a |
3ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 23 Σεπτεμβρίου 2017 |
Σάββατο |
13:00-16:00 |
Κώστας Γιαβρόπουλος / Πέτρος Καλογερόπουλος |
308a |
4ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 23 Σεπτεμβρίου 2017
|
Σάββατο |
16.00-19.00 |
Κώστας Γιαβρόπουλος / Πέτρος Καλογερόπουλος |
308a |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 15 Οκτωβρίου 2017 |
Κυριακή |
12:00-15:00 |
Σοφία Σκιντάνοβα |
308a |
Antikafe «Grecha»
(6, Lizi Chaikinoi str., metro station «Aeroport»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 08 Οκτωβρίου 2017 |
Κυριακή |
14.00-17.00 |
Τατιάνα Παρασκευοπούλου |
Κεντρική αίθουσα |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 08 Οκτωβρίου 2017 |
Κυριακή |
11.00-14.00 |
Τατιάνα Παρασκευοπούλου |
Κεντρική αίθουσα |
Ειδικό τμήμα με θέμα «Δημοσιογραφία- Ανάλυση Κειμένου»
(6, Lizi Chaikinoi str., metro station «Aeroport»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
Ειδικό τμήμα |
Πέμπτη |
19.00-20.30 |
Παρασκευή Βαμβακά |
|
Πρόγραμμα μαθημάτων ελληνικής γλώσσας
για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018
παιδικά τμήματα
Κρατική Παιδική Βιβλιοθήκη Ρωσίας
(1, Kaluzhskaya sq., metro station «Oktyabrskaya»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 1ο έτος Τμήμα αρχαρίων (παιδιά μικρής ηλικίας) Έναρξη μαθημάτων – 24 Σεπτεμβρίου 2017 |
Κυριακή |
13.00-14.30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
305 |
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 1ο έτος Τμήμα αρχαρίων (εφηβική ηλικία) Έναρξη μαθημάτων- 24 Σεπτεμβρίου 2017 |
Κυριακή |
14.30-16.00 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
305 |
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ Τμήμα προχωρημένων Έναρξη μαθημάτων – 17 Σεπτεμβρίου 2017 |
Κυριακή |
16.00-17.30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
305 |
Πληροφορίες σχετικά με την κατανομή των θέσεων ανά τμήμα αποστέλλονται μέσω ηλεκτρονικής διεύθυνσης (e-mail)
Σε περίπτωση αποριών ή/και διευκρινίσεων, παρακαλούμε να επικοινωνείτε μαζί μας στα τηλέφωνα: +7-495-708-48-09/10.
Read more..
Ναός Αγίου Πέτρου και Παύλου (6, Ryazanski pereulok,, metro station “KrasnieVorota”, “Komsomolskaya”)
Βιβλιοθήκη Νο 16Α.Γκριν» (14a, Volochaevskaya str., metro station "Rimskaya"/metro station "Ploshchad Ilyicha")
Διεθνές Ίδρυμα Σλαυικής Γραφής και Πολιτισμού (9/13, Chernigovsky pereulok,stroenie 2, metro station “Novokuznetskaya”, “Tretyakovskaya”)
Κεντρική Παιδική Βιβλιοθήκη № 46 (79) “I.Z. Surikov”, 26, Koptervskaya str., building 6, metro station “Voikovskaya”
Ναός Θεοτόκου 15, Dokukina str.,
Ρωσικό Κρατικό Κοινωνικόν Σπουδών
Ινστιτούτο Διεθνών Μεταφορικών Επικοινωνιών(26A , Novosuschevskaya str., metro station “Maryina Roscha/Savelovskaya”)
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας Νο 174 «Δάντε Αλιγκέρι» (8, Stroitelei str., korpus 2,metro station "Universitet")
Γυμνάσιο «Ελλάδα» (6,Koshkina, metro station “Kashirskaya”)
Κρατική Παιδική Βιβλιοθήκη Ρωσίας (1, Kaluzhskaya sq., metro station «Oktyabrskaya”)
|
|
Read more..
Το πρόγραμμα του Ακαδημαϊκού Έτους 2015-2016 δύνασθε να αντλήσετε και στην εξής παραπομπή του Δικτυοτόπου του Κ.Ε.Π............…
Αναρτάται ανανεωμένο πρόγραμμα μαθημάτων ελληνικής γλώσσας, που ισχύει από 10 Απριλίου 2016, λόγω έναρξης λειτουργίας νέων τμημάτων γλώσσας.
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας Νο 174 «Δάντε Αλιγκέρι» (8, Stroitelei str., korpus 2,metro station "Universitet")
Ναός Αγίου Πέτρου και Παύλου (6, Ryazanski pereulok, metro station “KrasnieVorota”, “Komsomolskaya”)
Βιβλιοθήκη Νο 16 «Α. Γκριν» (14a, Volochaevskaya str., metro station "Rimskaya"/ metro station "Ploshchad Ilyicha")
Κρατική Ιατρική Σχολή «N.I. Pirogov», 1, Ostrovityanova str.
Διεθνές Ίδρυμα Σλαυικής Γραφής και Πολιτισμού (9/13, Chernigovsky pereulok,stroenie 2, metro station “Novokuznetskaya”, “Tretyakovskaya”)
Κεντρική Παιδική Βιβλιοθήκη № 46 (79) “I.Z. Surikov”, 26, Koptervskaya str., building 6, metro station “Voikovskaya” |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητού |
Αίθουσα |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος, |
Σάββατο |
11.00 –14.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3ο έτος, |
Σάββατο |
14.00 –16.30 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4ο έτος, |
Σάββατο |
16.30 –19.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ναός Θεοτόκου 15, Dokukina str.,
Διεθνές Πανεπιστήμιο της Μόσχας ( 17, Leningradskiy ave, metro station “Belorusskaya”)
Γυμνάσιο «Ελλάδα» (6, Koshkina, metro station “Kashirskaya”)
Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών «МЕSCHANSKYI» (6, Pereyaslavksyi pereulok, Moscow, metro station “Rizhskaya”, “Prospekt Mira”)
|
Το πρόγραμμα του Ακαδημαϊκού Έτους 2015-2016 δύνασθε να αντλήσετε και στην εξής παραπομπή του Δικτυοτόπου του Κ.Ε.Π............…
Αναρτάται ανανεωμένο πρόγραμμα μαθημάτων ελληνικής γλώσσας, που ισχύει από τον Απρίλιο 2016, λόγω έναρξης λειτουργίας νέων τμημάτων γλώσσας.
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας Νο 174 «Δάντε Αλιγκέρι» (8, Stroitelei str., korpus 2,metro station "Universitet")
Ναός Αγίου Πέτρου και Παύλου (6, Ryazanski pereulok, metro station “KrasnieVorota”, “Komsomolskaya”)
Βιβλιοθήκη Νο 16 «Α. Γκριν» (14a, Volochaevskaya str., metro station "Rimskaya"/ metro station "Ploshchad Ilyicha")
Κρατική Ιατρική Σχολή «N.I. Pirogov», 1, Ostrovityanova str.
Διεθνές Ίδρυμα Σλαυικής Γραφής και Πολιτισμού (9/13, Chernigovsky pereulok,stroenie 2, metro station “Novokuznetskaya”, “Tretyakovskaya”)
Κεντρική Παιδική Βιβλιοθήκη № 46 (79) “I.Z. Surikov”, 26, Koptervskaya str., building 6, metro station “Voikovskaya” |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητού |
Αίθουσα |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος, |
Σάββατο |
11.00 –14.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3ο έτος, |
Σάββατο |
14.00 –16.30 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4ο έτος, |
Σάββατο |
16.30 –19.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών «YAROSLAVSKYI», Παράρτημα «Sviblovo», 12, Nansena ave., building 1, metro station “Sviblovo”
Διεθνές Πανεπιστήμιο της Μόσχας ( 17, Leningradskiy ave, metro station “Belorusskaya”)
Γυμνάσιο «Ελλάδα» (6,Koshkina, metro station “Kashirskaya”)
Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών «МЕSCHANSKYI» (6, Pereyaslavksyi pereulok, Moscow, metro station “Rizhskaya”, “Prospekt Mira”)
|
Αναρτάται ανανεωμένο πρόγραμμα μαθημάτων ελληνικής γλώσσας, που ισχύει από 05 Μαρτίου 2016, λόγω έναρξης λειτουργίας νέων τμημάτων γλώσσας.
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας Νο 174 «Δάντε Αλιγκέρι» (8, Stroitelei str., korpus 2,metro station "Universitet")
Ναός Αγίου Πέτρου και Παύλου (6, Ryazanski pereulok, metro station “KrasnieVorota”, “Komsomolskaya”)
Βιβλιοθήκη Νο 16 «Α. Γκριν» (14a, Volochaevskaya str., metro station "Rimskaya"/ metro station "Ploshchad Ilyicha")
Διεθνές Ίδρυμα Σλαυικής Γραφής και Πολιτισμού (9/13, Chernigovsky pereulok,stroenie 2, metro station “Novokuznetskaya”, “Tretyakovskaya”)
Σχολείο μέσης εκπαίδευσης № 26. 3, Universitetsky ave, (metro station “Universitet”)
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητού |
Αίθουσα |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 1ο έτος, έναρξη από 10 Οκτωβρίου 2015 |
Σάββατο |
15:00-16:00 |
Βασίλιος Μπονταρένκο |
50, 51 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 2ο έτος, έναρξη από 10 Οκτωβρίου 2015 |
Σάββατο |
16:00-17:00 |
Βασίλιος Μπονταρένκο |
50, 51 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 3ο έτος, έναρξη από 10 Οκτωβρίου 2015 |
Σάββατο |
17:00-18:00 |
Βασίλιος Μπονταρένκο |
50, 51 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος, |
Σάββατο |
10.00 –13.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3ο έτος, |
Σάββατο |
13.00 –16.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4ο έτος, |
Σάββατο |
16.00 –19.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Διεθνές Πανεπιστήμιο της Μόσχας ( 17, Leningradskiy ave, metro station “Belorusskaya”)
Γυμνάσιο «Ελλάδα» (6,Koshkina, metro station “Kashirskaya”)
Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών «МЕSCHANSKYI» (6, Pereyaslavksyi pereulok, Moscow, metro station “Rizhskaya”, “Prospekt Mira”)
|
Το πρόγραμμα του Ακαδημαϊκού Έτους 2015-2016 δύνασθε να αντλήσετε και στην εξής παραπομπή του Δικτυοτόπου του Κ.Ε.Π.
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας Νο 174 «Δάντε Αλιγκέρι» (8, Stroitelei str., korpus 2,metro station "Universitet")
Ναός Αγίου Πέτρου και Παύλου (6, Ryazanski pereulok,, metro station “KrasnieVorota”, “Komsomolskaya”)
Διεθνές Ίδρυμα Σλαυικής Γραφής και Πολιτισμού (9/13, Chernigovsky pereulok,stroenie 2, metro station “Novokuznetskaya”, “Tretyakovskaya”)
Σχολείο μέσης εκπαίδευσης № 26. 3, Universitetsky ave, (metro station “Universitet”)
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητού |
Αίθουσα |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 1ο έτος, έναρξη από 10 Οκτωβρίου 2015 |
Σάββατο |
15:00-16:00 |
Βασίλιος Βονταρένκο |
51 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 2ο έτος, έναρξη από 10 Οκτωβρίου 2015 |
Σάββατο |
16:00-17:00 |
Βασίλιος Βονταρένκο |
51 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 3ο έτος, έναρξη από 10 Οκτωβρίου 2015 |
Σάββατο |
17:00-18:00 |
Βασίλιος Βονταρένκο |
51 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος, |
Σάββατο |
10.00 –13.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3ο έτος, |
Σάββατο |
13.00 –16.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4ο έτος, |
Σάββατο |
16.00 –19.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Διεθνές Πανεπιστήμιο της Μόσχας ( 17, Leningradskiy ave, metro station “Belorusskaya”)
Γυμνάσιο «Ελλάδα» (6,Koshkina, metro station “Kashirskaya”)
Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών «МЕSCHANSKYI» (6, Pereyaslavksyi pereulok, Moscow, metro station “Rizhskaya”, “Prospekt Mira”)
|
Επισυνάπτεται παραπομπή στο ανανεωμένο πρόγραμμα μαθημάτων ακαδημαϊκού έτους 2014-2015
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας Νο 174 «Δάντε Αλιγκέρι» (8, Stroitelei str.,korpus 2, metro station "Universitet")
Ναός Αγιου Πέτρου και Παύλου (6, Ryazanski pereulok,, metro station“Krasnie Vorota”, “Komsomolskaya”)
Διεθνές Ίδρυμα Σλαυικής Γραφής και Πολιτισμού (9/13, Chernigovskypereulok, stroenie 2, metro station “Novokuznetskaya”, “Tretyakovskaya”)
Σχολείο μέσης εκπαίδευσης № 26. 3, Universitetsky ave, (metro station “Universitet”)
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Διεθνές Πανεπιστήμιο της Μόσχας ( 17, Leningradskiy ave, metro station “Belorusskaya”)
Γυμνάσιο «Ελλάδα» (6,Koshkina, metro station “Kashirskaya”)
|
Πρόγραμμα μαθημάτων ελληνικής γλώσσας για το ακαδημαϊκό έτος 2014-2015 |
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας Νο 174 «Δάντε Αλιγκέρι» (8, Stroitelei str., korpus 2, metro station "Universitet")
Ναός Αγιου Πέτρου και Παύλου (6, Ryazanski pereulok,, metro station “Krasnie Vorota”, “Komsomolskaya”)
Διεθνές Ίδρυμα Σλαυικής Γραφής και Πολιτισμού (9/13, Chernigovsky pereulok, stroenie 2, metro station “Novokuznetskaya”, “Tretyakovskaya”)
Σχολείο μέσης εκπαίδευσης № 26. 3, Universitetsky ave, (metro station “Universitet”)
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητού |
Αίθουσα |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 1ο έτος, έναρξη από 4 Οκτωβρίου Οκτωβρίου 2014 |
Σάββατο |
14.30-15.30 |
Άννα Μπέτσινα |
31 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 2ο έτος, έναρξη από 4 Οκτωβρίου Οκτωβρίου 2014 |
Σάββατο |
15.30-16.30 |
Άννα Μπέτσινα |
31 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 3ο έτος, έναρξη από 4 Οκτωβρίου Οκτωβρίου 2014 |
Σάββατο |
16.30-17.30 |
Άννα Μπέτσινα |
31 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος, |
Σάββατο |
11.00 – 14.00 |
Αλεξέι Γκρίσιν |
31 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Διεθνές Πανεπιστήμιο της Μόσχας ( 17, Leningradskiy ave, metro station “Belorusskaya”)
Γυμνάσιο «Ελλάδα» (6,Koshkina, metro station “Kashirskaya”)
|
Read more..
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας № 174 «Δάντε Αλιγκέρι» (8, Stroitelei str., korpus 2, metro station "Universitet")
Ναός Αποστόλων Πέτρου και Παύλου (6, Ryazanskiyi pereulok, metro station “Krasnie Vorota”, “Komsomolskaya”)
Διεθνές Ίδρυμα Σλαβικής Γραφής και Πολιτισμού (9/13, Chernigovsky pereulok, stroenie 2, metro station “Novokuznetskaya”, “Tretyakovskaya”)
Σχολείο № 26. (3, Universitetski Prospekt ,metro station “Universitet”)
Διεθνές Πανεπιστήμιο της Μόσχα ( 17, Leningradskiy ave, metro station “Belorusskaya”) |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος,
|
Δευτέρα, Τετάρτη |
19.30-21.00 |
Νατάλια Ρουντάγια |
138 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος,
|
Τρίτη, Πέμπτη |
18.00 – 19.30 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
138 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος,
|
Σάββατο |
10.00 – 13.00 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
238 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος,
|
Σάββατο |
13.00 – 16.00 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
238 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, έναρξη από 21 Σεπτεμβρίου 2013 |
Σάββατο |
10.00 – 13.00 |
Νατάλια Αμπγκαριάν |
348 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος έναρξη από 02 Φεβρουαρίου 2014 New
|
Κυριακή |
10.00 – 13.00 |
Αικατερίνη Μινάχινα |
348 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Τμήμα προετοιμασίας για την πιστοποίηση της ελληνομάθειας έναρξη από 08 Φεβρουαρίου 2014 New
|
Σάββατο |
16.00-19.00 |
Αργύριος Μιχαήλ |
348 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος ( τάξη Φεβρουαρίου),
|
Σάββατο |
16.00 – 18.30 |
Νατάλια Αμπγκαριάν |
348 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος,
|
Κυριακή |
13.00 – 16.00 |
Μαρία Γκρίνμπεργκ |
348 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος έναρξη από 29 Σεπτεμβρίου 2013 |
Κυριακή |
10:00-13:00 |
Μαρία Γκρίνμπεργκ |
238 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος ( τάξη Φεβρουαρίου),
|
Σάββατο |
13.00 – 16.00 |
Νατάλια Αμπγκαριάν |
348 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, New |
Δευτέρα, Τετάρτη |
18:00 – 19:30 |
Ντούντνικοβα Αλεξάντρα |
138 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος
|
Τρίτη, Πέμπτη |
19.30 – 21.00 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
138 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3ο έτος,
|
Παρασκευή |
18.00 – 21.00 |
Ειρήνη Μπελέτσκαγια |
138 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3ο έτος,
|
Κυριακή |
14.00 – 16.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
238 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4ο έτος,
|
Κυριακή |
16.00 – 18.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
238 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος,
|
Σάββατο |
16.00 – 18.30 |
Νατάλια Μιτροφάνοβα - Σταλ |
238 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Κέντρο Γλωσσολογίας «To be Centre Moscow» ( 2, Vasilevskaya street, korpus 2, metro station “Belarusskaya” , “Mayakovskaya”
|
Βιβλιοθήκη Ξένης Λογοτεχνίας № 174 «Δάντε Αλιγκέρι» (8, Stroitelei str., korpus 2, metro station "Universitet")
Διεθνές Ίδρυμα Σλαβικής Γραφής και Πολιτισμού (9/13, Chernigovsky pereulok, stroenie 2, metro station “Novokuznetskaya”, “Tretyakovskaya”)
Σχολείο № 26. (3, Universitetski Prospekt ,metro station “Universitet”)
Διεθνές Πανεπιστήμιο της Μόσχα ( 17, Leningradskiy ave, metro station “Belorusskaya”) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, |
Δευτέρα, Τετάρτη |
19.30-21.00 |
Νατάλια |
138 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, |
Τρίτη, Πέμπτη |
18.00 – 19.30 |
Ειρήνη |
138 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, |
Σάββατο |
10.00 – 13.00 |
Ειρήνη |
238 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, |
Σάββατο |
13.00 – 16.00 |
Ειρήνη |
238 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, έναρξη από 21.09.2013 |
Σάββατο |
10.00 – 13.00 |
Νατάλια |
348 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος ( τάξη Φεβρουαρίου),
|
Κυριακή |
10.00 – 13.00 |
|
348 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος ( τάξη Φεβρουαρίου), |
Σάββατο |
16.00 – 18.30 |
Νατάλια |
348 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, |
Κυριακή |
13.00 – 16.00 |
Μαρία |
348 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος |
Κυριακή |
10:00-13:00 |
Μαρία |
238 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος ( τάξη Φεβρουαρίου), |
Σάββατο |
13.00 – 16.00 |
Νατάλια |
348 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, |
Δευτέρα, Τετάρτη |
18:00 – 19:30 |
Μιχαήλ Αργύρης |
138 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2ο έτος |
Τρίτη, Πέμπτη |
19.30 – 21.00 |
Ειρήνη |
138 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3ο έτος, |
Παρασκευή |
18.00 – 21.00 |
Ειρήνη |
138 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3ο έτος,
|
Κυριακή |
14.00 – 16.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
238 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4ο έτος, |
Κυριακή |
16.00 – 18.00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
238 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1ο έτος, |
Σάββατο |
16.00 – 18.30 |
Νατάλια Σταλ |
238 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Κέντρο Γλωσσολογίας «To be Centre Moscow» ( 2, Vasilevskaya street, korpus 2, metro station “Belarusskaya” , “Mayakovskaya”
|