Ναός Αγίου Πέτρου και Παύλου
(6, Ryazanski pereulok, metro station «KrasnieVorota», «Komsomolskaya»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 7 Οκτωβρίου 2021 |
Πέμπτη, Παρασκευή |
19.00-12.30 |
Αναστασία Μαζέπα |
Μωβ και Χρυσή αίθουσα |
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 2 Οκτωβρίου 2021 |
Σάββατο |
16.30-19.30 |
Δημήτριος Γκρίσιν |
Ροζ αίθουσα |
Εκκλησία της Ανάστασης του Λόγου στη Danilovskaya Sloboda
Starodanilovsky 3, (σταθμός μετρό Tulskaya)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 26 Σεπτεμβρίου 2021 |
Κυριακή |
11:00-14:00 |
Ναταλία Μιτροφάνοβα-Σταλ |
Ναός Αγίου Πέτρου και Παύλου
(6, Ryazanski pereulok, metro station «KrasnieVorota», «Komsomolskaya»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 2 Οκτωβρίου 2021 |
Σάββατο |
10:00-13:00 |
Αναστασία Μαζέπα |
ONLINE!
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 20 Σεπτεμβρίου 2021 |
Δευτέρα, Πέμπτη |
18.00-19.30 |
Άλλα Σουτίρινα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 21 Σεπτεμβρίου 2021 |
Τρίτη, Πέμπτη |
19:00-20:30 |
Σοφία Τσούγιεβα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 2 Οκτωβρίου 2021 |
Σάββατο |
12:00-15:00 |
Σοφία Σκιντάνοβα |
1ο έτος Γίνονται εγγραφές !!! |
Σάββατο |
15:30-18:30 |
Σοφία Σκιντάνοβα |
1ο έτος Γίνονται εγγραφές !!! |
Σάββατο |
15:30-18:30 |
Σοφία Τσούγιεβα |
ONLINE!
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 21 Σεπτεμβρίου 2021 |
Τρίτη, Πέμπτη |
19.00-20.30 |
Ελισάβετ Ονούφριεβα |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 20 Σεπτεμβρίου 2021 |
Δευτέρα, Πέμπτη |
19.30-21.00 |
Άλλα Σουτίρινα |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 23 Σεπτεμβρίου 2021 |
Πέμπτη |
18.00-21.00 |
Τατιάνα Παρασκευοπούλου |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 2 Οκτωβρίου 2021 |
Σάββατο |
11:00-14:00 |
Δημήτριος Γκρίσιν |
ONLINE!
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
3ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 9 Σεπτεμβρίου 2021 |
Τρίτη - Πέμπτη |
19.00-20.30 |
Μαρία Κηπουρού |
4ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 10 Σεπτεμβρίου 2021 |
Παρασκευή-Σάββατο |
18:30-20:00 |
Μαρία Κηπουρού |
Παιδικά τμήματα Κ.Ε.Π. για ρωσόφωνα παιδιά – ONLINE!
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αρχάριοι Έναρξη μαθημάτων – 25 Σεπτεμβρίου 2021 |
Σάββατο |
15.00-16.30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο/Ευστάθιος Νικητόπουλος |
Προχωρημένοι Έναρξη μαθημάτων – 25 Σεπτεμβρίου 2021 |
Σάββατο |
16.30-18.00 |
Μαρίνα Ναζάρενκο/Ευστάθιος Νικητόπουλος |
Παιδικά τμήματα Κ.Ε.Π. για Ελληνόφωνα παιδιά – ONLINE!
Επίπεδο: |
Ώρα μαθημάτων: Έναρξη μαθημάτων – 4-5 Σεπτεμβρίου 2021 |
Καθηγητής |
Α΄ |
Κυριακή 11:00 – 13:00 |
Κηπουρού Μαρία |
Δ΄ |
Κυριακή 13:00 – 15:00 |
|
Ε΄(δεν έχουν τελειώσει την ύλη της Δ΄) |
Κυριακή 15:00 – 17:00 |
|
Ε΄ |
Σάββατο 10:00 – 11:00 |
|
Στ΄ |
Σάββατο 11:00 – 12:00 |
|
Γ΄ |
Σάββατο 12:00 – 13:00 |
ΤΜΗΜΑΤΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2021
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ONLINE!
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 20 Σεπτεμβρίου 2021 |
Δευτέρα, Πέμπτη |
19:00-20:30 |
Σοφία Σκιντάνοβα |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 20 Σεπτεμβρίου 2021 |
Δευτέρα, Τετάρτη |
19.00-20.30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 25 Σεπτεμβρίου 2021 |
Σάββατο |
15.30-18.00 |
Άλλα Σουτίρινα |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 25 Σεπτεμβρίου 2021 |
Σάββατο |
12.00-15.00 |
Άλλα Σουτίρινα |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 25 Σεπτεμβρίου 2021 |
Σάββατο |
11.30-14.30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ! ΤμήμαΦεβρουαρίου 2021.
«Οίκος των Εθνών», (Schepkina, 22)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων – 26 Σεπτεμβρίου 2021 |
Κυριακή |
10.00-13.00 |
Αναστασία Μαζέπα |
ΤΜΗΜΑΤΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ON-LINE!
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 22 Φεβρουαρίου 2022 |
Τρίτη, Πέμπτη |
19:00-20:30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 5 Μαρτίου 2022 |
Σάββατο |
11.30-14.30 |
Άλλα Σουτίρινα |
1ο έτος ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ!!! |
Δευτέρα, Πέμπτη |
19.00-20.30 |
Σοφία Σκιντάνοβα |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων -2 Μαρτίου 2022 |
Δευτέρα, Τετάρτη |
19.00-20.30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
2ο έτος Έναρξη μαθημάτων -5 Μαρτίου 2022 |
Σάββατο |
15.00-18.00 |
Άλλα Σουτίρινα |
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ! Τμήμα Φεβρουαρίου.
«Οίκος των Εθνών», (Schepkina, 22)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος Έναρξη μαθημάτων - 27 Φεβρουαρίου 2022 |
Κυριακή |
13.00-16.00 |
Στέφανος Καραγιαννάκης |
Εκκλησία Αναστάσεως στην περιοχή Danilovskaya Sloboda
Starodanilovsky 3, (σταθμός μετρό Tulskaya)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ!!! |
Κυριακή |
13.00-16.00 |
Ναταλία Μιτροφάνοβα-Σταλ |
Πρόγραμμα μαθημάτων – ΕΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΕΛΛΗΝΟΜΑΘΕΙΑΣ – ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ για τις ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ
Επίπεδο |
Ημέρες διεξαγωγής μαθημάτων |
Ώρα διεξαγωγής μαθημάτων |
|
Καθηγητής |
ΕΛΛΗΝΟΜΑΘΕΙΑ – ειδικό τμήμα προετοιμασίας για τις εξετάσεις πιστοποίησης ελληνομάθειας Έναρξη – 24 Φεβρουαρίου 2022 |
Δευτέρα, Πέμπτη |
19:00-20:30 |
|
Πέτρος Καλογερόπουλος |