ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ONLINE! Έναρξη εγγραφών.
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος Γίνονται δεκτές αιτήσεις εγγραφής! Έναρξη μαθημάτων: 3 Μαΐου 2021 |
Δευτέρα, Πέμπτη |
19:00-20:30 |
Σοφία Σκιντάνοβα |
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ!
NEW!!!
Κέντρο Κοινωνικής Υποστήριξης Δήμου Μόσχας,о 18 Petrozavodskaya str., metro station “Belomorskaya”
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος Γίνονται δεκτές αιτήσεις εγγραφής! Έναρξη μαθημάτων: 21 Μαρτίου 2021 |
Κυριακή |
10.00-13.00 |
Αναστασία Μαζέπα |
Υπό διευκρίνιση |
Βιβλιοθήκη-Αναγνωστήριο «Αλέξανδρος Πούσκιν»,
(9/1, Spartakovskaya str., metro station «Baumanskaya»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
2ο έτος |
Δευτέρα, Πέμπτη |
19.00-20.30 |
Αλεξέι Σοκολιούκ |
Αίθουσα «Πούσκιν» |
Ελληνικό εστιατόριο ΜΟΛΟΝ ΛΑΒΕ
B. Gruzinskaya 39
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος |
Σάββατο |
10:00-13:00 |
Αναστασία Μαζέπα |
2ο έτος |
Κυριακή |
10:00-13:00 |
Σοφία Τσούγιεβα |
ONLINE!
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
2ο έτος (τμήμα Φεβρουαρίου) Έναρξη μαθημάτων: 6 Μαρτίου 2021 |
Σάββατο |
11.30-14.30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
Αίθουσα υπολογιστών |
2ο έτος |
Σάββατο |
11.00-14.00 |
Σοφία Τσούγιεβα |
Ροζ αίθουσα |
ONLINE!
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος (τμήμα Φεβρουαρίου) Έναρξη μαθημάτων: 24 Φεβρουαρίου 2021 |
Δευτέρα, Τετάρτη |
19.00-20.30 |
Μαρίνα Ναζάρενκο |
203Б Низ |
1ο έτος |
Τρίτη- Πέμπτη |
19.00-20.30 |
Ελισάβετ Ονούφριεβα |
203Б Низ |
2ο έτος |
Τρίτη |
18.00-21.00 |
Ινέσσα Εφραιμίδου |
203Б Низ |
1ο έτος |
Παρασκευή |
18.00-21.00 |
Τατιάνα Παρασκευοπούλου |
203Б Низ |
3ο έτος |
Παρασκευή-Σάββατο |
17:00-18:30 |
Μαρία Κηπουρού |
203Б Низ |
4ο έτος |
Σάββατο |
13:00-16:00 |
Πέτρος Καλογερόπουλος |
203Б Низ |
ONLINE!
Ναός Αγίου Πέτρου και Παύλου
(6, Ryazanski pereulok, metro station «KrasnieVorota», «Komsomolskaya»)
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
2ο έτος |
Σάββατο |
12.00-15.00 |
Σοφία Σκιντάνοβα |
Αίθουσα №2 |
2ο έτος (τμήμα Φεβρουαρίου) Έναρξη μαθημάτων: 6 Μαρτίου 2021 |
Σάββατο |
12.00-15.00 |
Άλλα Σουτίρινα |
|
1ο έτος (τμήμα Φεβρουαρίου) Γίνονται δεκτές αιτήσεις εγγραφής! Έναρξη μαθημάτων: 6 Μαρτίου 2021 |
Σάββατο |
15.30-18.00 |
Άλλα Σουτίρινα |
|
ONLINE!
Βιβλιοθήκη № 29
Μόσχα, Dmitrovskoe sh., D.50 / 1, metro station “Okruzhnaya”
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
Αίθουσα |
1ο έτος |
Κυριακή |
15.00-18.00 |
Δημήτριος Γκρίσιν |
Αίθουσα μουσικής |
2ο έτος |
Κυριακή |
12.00-15.00 |
Δημήτριος Γκρίσιν |
Αίθουσα μουσικής |
ONLINE!
Επίπεδο |
Ημέρες μαθημάτων |
Ώρες μαθημάτων |
Ονοματεπώνυμο καθηγητή |
1ο έτος |
Δευτέρα, Πέμπτη |
19.00-20.30 |
Άλλα Σουτίρινα |
Πρόγραμμα μαθημάτων ελληνικής γλώσσας
για το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020
παιδικά τμήματα
Παιδικά τμήματα - ONLINE!
Επίπεδο: |
Ώρα μαθημάτων: |
Τόπος διεξαγωγής μαθημάτων: |
Καθηγητής |
Αρχάριοι |
Σάββατο 15.00-16.30 |
Κρατική Παιδική Βιβλιοθήκη της Μόσχας, αίθουσα 305, (1, Kaluzhskaya ploschad, metro station |
Μαρίνα Ναζάρενκο/Ευστάθιος Νικητόπουλος |
Προχωρημένοι |
Σάββατο 16.30-18.00 |
Κρατική Παιδική Βιβλιοθήκη της Μόσχας, αίθουσα 305, (1, Kaluzhskaya ploschad, metro station “Oktyabrskaya”). |
Μαρίνα Ναζάρενκο/Ευστάθιος Νικητόπουλος |
Πληροφορίες σχετικά με την κατανομή των θέσεων ανά τμήμα αποστέλλονται μέσω ηλεκτρονικής διεύθυνσης (e-mail)
Σε περίπτωση αποριών ή/και διευκρινίσεων, παρακαλούμε να επικοινωνείτε μαζί μας στα τηλέφωνα: +7-495-708-48-09/10
Σάς περιμένουμε !!!Εγγραφές στην παραπομπή στο Διαδίκτυο:
http://www.hecucenter.ru/ru/greekcourses/register/
ΑΠΟΔΕΙΞΗ / КВИТАНЦИЯ
ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ / ДОГОВОР